Ois Güvenlik ve Savunma Teknolojileri
Çamlıca Mah. Anadolu Bul. No:20 O-6 (Timco işyerleri sitesi) Yenimahalle Ankara, Türkiye 06630
Phone: +90 312 480 30 90

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin Cctv Üreticisi

 

OiS Güvenlik & Savunma Teknolojileri A.Ş. üretimini yaptığı tüm teknik parçaları ve birleşenleriyle TÜRK malı olan gece görüş spotlu kamera muhafazalari ve cctv ekipmanlarını, sektörün önde gelen firmalarına ve yurt dışına üreterek dağıtımını yapmaktadır. Türkiyenin ilk ve tek ATEX Belgeli ürünü olan OİS XTR V2' ninde üretimini yapmaktadır.

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve daha fazlasını sunmak öncelikli hedefimizdir. Rekabetçi fiyatlarla kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve kaliteli ürünler sunmak önceliğimizdir. Tüm çabalarımız, müşteri memnuniyetine dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmak, karşılıklı güven ve başarı üzerine dayanmaktadır. Verimli iletişim, algılama ve pazar ihtiyaçlarını anlamak misyonumuzun anahtarıdır.

KALİTE

Tamamı Türkiye'de üretilen ve Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ekipman ve bileşenleri yüksek standartda test ederek seçtiğimiz yüksek teknoloji ile üretimini yaptığımız üstün performanslı ürünlerimiz tasarım, üretim, sunum süreçleri Marka ve Kalite Politikamız ilkelerinden ödün verilmeden hazırlanmaktadır.